KURUMSAL

Şirketimiz Nusret KARAPEKMEZ ve Kemal DÜNDAR ortaklığında kurulmuştur.
Ortaklarımızdan Nusret KARAPEKMEZ 1978 yılında baharat işi ile ilgilenmeye başlamış, o tarihler de  Malatya da önemli işyerlerinden olan Cumhuriyet Ticaret te   çalışmıştır.  1988 yılında yine büyük bir firma da pazarlama müdürlüğü yapmaya başlamıştır. 1992 yılında Öz-Kar Ticaret’ i kurmuş, 1995 yılında Özkarlar Gıda Paz.Tic. ve San.Ltd.Şti. olarak şirketleşerek faaliyetlerine devam etmiştir. 2015 yılında Özkarlar ve Energy Gıda güçlerini birleştirerek, Energy Gıda Paz. San. Ve Tic. Ltd.Şti. olarak tek şirket üzerinden faaliyetlerine devam etme kararı almıştır.

2008 yılında Nusret KARAPEKMEZ ve Kemal DÜNDAR ortaklığında kurulan şirketimiz, “MİSOT BAHARAT” markası ile baharat, pasta malzemesi, nar ekşili sos, tavuk ve köfte harçları üretimi, “MİSOTTO SULTANAHMET” markası ile pestil, köme, sucuk, sarma, burma, muska, pekmez, kuru meyveler  ve Türk kahvesi üretimi yapmaktadır.  Bunların yanında, şirketimiz sipariş üzerine başka firmalara ve fason markalara üretim ve paketleme de yapmaktadır.

Güçlü referanslara sahip olan şirketimiz, yerel ve bölgesel düzeyde birçok kuruluşun tam desteğini almıştır. Son yıllarda hızla gelişen teknolojiye uyum sağlamış ve yaptığı yatırımlarla makine parkurunu genişleterek müşterilerine en hızlı şekilde cevap verecek konuma gelmiştir. En iyilerle çalışmayı kendine ilke edinmiş firmamız alanında uzman mühendis ve teknik personel kadrosuyla çizgisini genişletmiş ve yeni ufukları hedeflemiştir. Sonuç olarak ISO standartlarına uygun, kaliteli, sağlıklı ve güvenilir hizmet sunmak firmamızın prensibi olmuştur.
 

Kalite Politikamız
• Ürün kalitemizle müşterilerimizin memnuniyeti ve bağlılığını sağlamak ve en etkin hizmeti verebilmek için; 

• Müşterilerimizin sürekli değişen ve gelişen beklenti ve taleplerini karşılamak, en yüksek kalite normlarına uygun ürün ve hizmet üretmek için, tüm faaliyet alanlarımızda iyileştirme, geliştirme ve büyümeyi sürekli kılmak, 

• Müşterilerle yapılan anlaşmalar sonrasında görüşülen anlaşma koşullarını eksiksiz ve zamanında yerine getirmek,

• Çalışanlarımızın kişisel becerilerini arttıracak uygun çalışma ortamları oluşturarak, sürekli eğitim yolu ile kalite yönetim sistemimize katılım ve desteklerini sağlamak,

• Toplum ve insan sağlığına duyduğumuz saygıdan dolayı yüksek teknoloji kullanarak azami hijyen kuralları çerçevesinde üretim yapmaktır.

Vizyonumuz
Sektörümüzde, kalite ve üstün hizmet anlayışıyla fark yaratan lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz
Kaliteli ürünü, yüksek standartlı hizmet ile müşterimemnunuyetini en üst düzeye çıkarmaktır

kpss kitapları çelik baca filmer